خدمات طراحی وب سایت شرکت زادوس

خدمات ما متناسب با نیازهای شماست. تمام آن چیزی که به دنبالش هستید، زیر یک سقف جمع شده!

طراحی و خلق محصول

ارائه راه حل

مشاوره

کسب و کار، خدمات یا ایده شما را بررسی می کنیم و راهبردی مناسب برای اجرا ارائه می دهیم. رسیدن به اهداف و رویاهای شما در الویت هستند. ما کمک می کنیم تا هر دو دست یافتنی شوند.

طراحی

طراحی

طراحی دقیق و مو به مو از بخشی جدانشدنی از ماست. هرچند ما با شناخت اهداف و مأموریت های شما، و با توسعه ی سیستم هایی که کاربر را در مسیر درست قرار می دهد، یک گام جلوتر نهاده ایم.

استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی

خوبی داشتن محصولی که، کسی از وجود آن آگاه نباشد چیست؟ ما کمک می کنیم پیامی بوجود آورید که با مخاطبان ارتباط برقرار کند، و نگاه های بیشتری را معطوف شما کند.

معماری اطلاعات

معماری اطلاعات

ساختار، سازمان و سلسله مراتب از اجزاء مهم یک وب سایت موفق هستند. کارشناسان زادوس، ساختار آشفته وب سایت شما را به بالاترین مرحله از نظم می رسانند.

نویسندگی متن فنی

نویسندگی متن فنی

ایده هایی برای ارائه دارید اما نمی توانید جملات و کلمات مناسب را برای رساندن منظورتان پیدا کنید؟ اگر اجازه دهید می توانیم بهترین لحن و آوا را برای مطالب شما برگزینیم.

خلق برند برندسازی

خلق برند

داشتن یک برند یکتا، منحصر بفرد و بیادماندنی، منتهای اهمیت است. شهرت خود را به دست شانس نسپارید. می توانیم نام و نشان شما را بر پیکر بازار بتراشیم.

طراحی واکنش گرا

محتوای شما باید همه جا خوب نمایش داده شود

روزانه بطور متوسط به چند صفحه نمایش متفاوت نگاه می کنید؟ مطمئن هستیم شما هم مثل ما، با بیشتر از یک مدل و اندازه صفحه نمایش سر و کار دارید. وب سایت شما را برای نمایش صحیح در تمامی صفحات نمایش آماده می کنیم.

توسعه

پلتفرم های گوناگون

پلتفرم های گوناگون

زمان آن گذشته است که وب سایت را تنها برای نمایش در مانیتورهای کامپیوتر طراحی می کردند. محصول شما باید فارغ از نوع دستگاه نمایش دهنده، به خوبی بدرخشد.

فریم وُرک ها

فریم ورک ها

در طول سال های گذشته پیشرفت های بزرگی در زمینه وب بوجود آمده است. در انتخاب بهترین فناوری کمک تان می کنیم، تا اطمینان داشته باشید محصول شما بیشترین سرعت و کارآیی را خواهد داشت.

مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا

باید کنترل کاملی بر روی سایت داشته باشید و در هر زمانی، قادر به ایجاد تغییر و بروزرسانی در محتوای تان باشید. ما با توجه به نیازمندی های شما و با انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب، قدرت را در دستان شما قرار می دهیم.

تجارت الکترونیک

فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک

خواه تعداد محدودی کالا برای فروش داشته باشید و یا انبار بزرگی از محصولات، ما قدرت تجهیز شما را داریم. تا بتوانید با سیستمی کارآمد، محصولات تان را در جلوی دید مخاطب واقعی آن قرار دهید.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

ضمانت می کنیم که پروژه شما بارها آزمایش می شود تا اطمینان یابیم ایده ی شما، با بهترین کیفیت از روی کاغذ به دنیای واقعی راه پیدا می کند.

طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل

چه کمکی به شما می توانیم بکنیم

اگر قصد تولید اپلیکیشن موبایل، یا طراحی و توسعه فروشگاه اینترنتی دارید، و یا حتی اگر در حال تصمیم گیری برای تولید یک نرم افزار خاص هستید، به ما اعتماد کنید.